Google Yeni Logosu ile Karşımızda

0

Bu yazımızda sizlere Google yeni logosu ile alakalı olarak önemli bir süreci anlatacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. 1998 yılından bu yana gelen bu serüven, zaman içerisinde her insanın günlük yaşantısında anlık olarak kullanmakta olduğu bir soru cevap sistemini beraberinde getirdi. Nitelikli bilgiye ulaşabilmenin en etkili yollarından birisi de tahmin edebileceğiniz üzere doğrudan etkin ulaşımdır. Google şirketi sizlere bu anlamda en etkin sonuçları iletiyor. Dünyanın en çok kullanılan web sitesi sıralamasında ilk sırada yer alan ve yıllardır web sitesi sahiplerine de gelir elde ettiren sistem, artık gelişiminin son noktasında çok daha ciddi yenilikler peşinde.

Google Yeni Logo
Google Yeni Logo

Google logosu yıllardan beri alışık olduğumuz sade ancak bir o kadar da renkli görüntüsü ile herkeste hayranlık uyandırıyordu. Artık şirket yenilenmenin zamanının geldiğini düşünmüş belli ki. Yukarıdaki animasyon ile yeni logonun tanıtımını görebilme ve anlayabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Artık arama motoruna girdiğimiz zaman bizleri yepyeni bir logo tasarımı karşılayacak. Konsept olarak farklılaşma olmamış. Yazının fontu ve renklerin kullanım şekli ile alakalı olarak göze hoş gelen güncellemeler yapılmış. Bu da kısa vadede iyi seçeneklerin bizlere sunulmuş olması anlamına geliyor. Sitemizde de bu konu ile alakalı olarak en güncel haberleri sizlere sunmasaydık ciddi anlamda büyük bir eksik olacağını da söyleyebiliriz aslında.

Google logo tanıtımı ile alakalı olarak yukarıdaki gibi GIF seçenekleri hazırlamak ile yetinmedi. Logonun çıkış hikayesini herkesin çok daha iyi bir şekilde anlayabilmesi için bu konu ile alakalı olarak bir de tanıtım videosu hazırladı. Bu videoyuda aşağıda siz değerli okuyucularımıza sunacağız. Logo ile alakalı olarak yorumlarınızın bizim için önemli olduğunu kesinlikle unutmayın. Yorumlarınızı bize iletin, konu ile alakalı olarak tüm değerlendirmeleri en ince ayrıntısına varana kadar yapalım. Tartışan bir toplum olmak her zaman için iyidir. Sitemizi takip etmeye devam edin.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.