4K iMac Özellikleri ve Tanıtımı

0

Yakın bir zaman içerisinde devrim olarak niteleyebileceğimiz bir ürün olan 4K iMac ile alakalı olarak gelişmeler internet üzerinde resmi olarak yayınlanmaya başladı. Her geçen gün büyüyen ve gelişen sektör içerisinde kendisine en iyi şekilde yer edinen markalardan birisi olan Apple, yeni nesil bilgisayarları ile insanlaırn beklentilerini karşılayacak kalitede ürünler ortaya çıkarmaya devam ediyor. Dolayısı ile bizlerde gelişmeleri çok daha yakından takip ediyoruz. Bilgisayar konusunda dünyanın en iyi birleşik sistemlerini kendi işletim sistemi ile birlikte insanlara sunan marka, yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni modeller ile alakalı olarak da çalışmalarını tüm hızı ile devam ettiriyor.

4K iMac
4K iMac

4K iMac özellikleri ile alakalı olarak sitemiz içerisinde sizleri bilgilendirmek ve fikir edinmenize yardımcı olmak istiyoruz. Yukarıda da görebileceğiniz üzere sizlere iki ayrı bpyut seçeneğini sunacak olan bu mükemmel bilgisayar, kısa bir zaman dilimi içerisinde satış rekorları kıracak gibi görünüyor. Tarafsız bir şekilde konuşmak gerekiyor ise Apple bilgisayarlar diğer Windows işletim sistemli marka bilgisayarlara nazaran çok daha kaliteli kullanım seçeneklerini sizlere sunuyor. Tam anlamı ile fark yaratan ve özellikle grafik seçenekleri ile sizlere en iyisini sunan markalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. 4K çözünürlüklü ürünü ile de grafiksel seçeneklerini çok daha üst düzeye çıkarma yolunda önemli bir adım atacak gibi görünüyor. Şuana kadar açıklanan özellikleri şu şekilde;

  1. 21.5 İnç Monitör
  2. 4K Görüntü Kalitesi
  3. 4096 x 2304 Çözünürlük Düzeyi
  4. MAC OS X İşletim Sistemi

şuana kadar elimize ulaşan bilgiler bu şekilde. Apple hayranları bu ürünü merak ile bekliyorlardı ve nitekim kısa bir zaman dilimi içerisinde ürünün çıkarılacak olması da iyi seçenekleri sizlere sunuyor. 4K iMac fiyatı ile alakalı olarak da detaylar resmi olarak açıklandı. Şuan için elimize geçen verilere göre ürünün resmi satış fiyatı 4500 TL dolaylarında olacak. Dolayısı ile klasik Apple bilgisayar fiyatları bu ürün içinde geçerli olacak. Ancak en iyi bilgisayar deneyimi için vazgeçilmezlerinizden birisi olacak da diyebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.