Apple TV Özellikleri ve Fiyatı

0

Merak ile beklenen sistemlerden birisi olan Apple TV resmi olarak detayları ile karşımıza çıkmaya başladı. Apple şirketi de gelir klasmanlarını arttırmak için kısa süre içerisinde büyük adımlar atmaya ve farklı farklı sektörlere doğru kaymaya başladı. Hal böyle olunca ortaya çıkan seçeneklerin niteliği de iyi sonuçlar ortaya koydu. Artık APPLE şirketinin geliştirmiş olduğu mükemmel ötesi tasarıma sahip bir receiver ile farklı bir televizyon deneyimi yaşayacağız. Akıllı televizyon kavramı için geliştirilen bu mükemmel ürün zaman içerisinde herkesin beğenisini kazandı ve bununla birlikte ortaya çok daha mükemmel sonuçlar çıktı. Ürünümüzün özelliklerini de çok daha yakından inceledik. Detaylar ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Apple TV
Apple TV

Apple TV özellikleri ile alakalı olarak detayları sizler için çok daha yakından inceleme gibi bir fırsata sahip olduk. Hepinizin tahmin edebileceği üzere insanların merak ile kullanmak istedikleri İOS 9 deneyimi bu cihaz ile birlikte televizyonlarımıza taşınacak. Üstelik dünya genelinden birçok farklı kanalı destekleyecek ve Apple Music sistemini de kendi içerisinde barındıracak bir ürün olarak dikkat çekiyor. Detaylar şu şekilde;

  1. İOS 9 işletim sistemi ve televizyona özel geliştirilmiş hızlı menü arayüzü
  2. Dünya genelinden birçok kanalı şifresiz olarak izleyebilme
  3. Televizyondan internete girebilme
  4. App Store ve iTunes uygulamalarından lisanslı olarak yararlanabilme
  5. Mobil oyun oynayabilme
  6. 4K çözünürlük kalitesi ile tam uyumluluk
  7. Kendinize özel geliştirebileceğiniz kanal listesi özelliği
  8. Apple Music otomatik üyeliği ve tüm hizmetlerden yararlanabilme

ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı özelliği ile sizlere sunulacak olan bu harika sistemin fiyatı ile alakalı olarak detaylar da resmi olarak internet üzerinden yayınlandı. Apple TV fiyatı ile alakalı olarak elimize geçen bilgilere göre 525 Tl – 700 TL aralığında bir fiyat etiketi ile satışa sunulmasını bekliyoruz.

Ücret ilk başta birçok kişiye olduğu gibi sizlere de fahiş gelebilir. Katiyen böyle bir şey yok. Yukarıda sizlere ürünün belli başlı kaliteli özelliklerini sıraladık. Bu özellikler dahi bu fiyatın ne kadar uygun olduğunun en büyük kanıtlarından birisi olarak nitelendirilebilir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.