Sony Xperia Z5 Özellikleri

0

Bu yazımızda herkesin merak ile beklediği Sony Xperia Z5 özellikleri ile alakalı olarak detayları siz değerli okuyucularımıza sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Akıllı telefon sektörünün yükselen değerlerinden birisi olan ve kullanıcılarına sürekli en iyi seçenekleri sunmayı amaç edinen Sony şirketi, kısa vadede beklentileri karşılayacak yeni nesil ürünlere imza atmayı başardı. Dünyanın ilk 4K çözünürlüklü telefonu olarak karşımıza çıkacak olan bu mükemmel modelin zaman içerisinde ulaştığı kitle sizlere en iyi seçenekleri sunuyor. Bildiğimiz gibi çözünürlük düzeyleri her geçen gün yapılan çalışmalar ile birlikte çok daha yüksek düzeye ulaştı. Hal böyle olunca insanların telefonlardan da beklentileri bir hayli arttı diyebiliriz.

Sony Xperia Z5
Sony Xperia Z5

Sony Xperia Z5 resimleri internet üzerinde resmi olarak yayınlandı. Yukarıdaki resimlerde de görebileceğiniz üzere farklı farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan bu harika telefonun teknik donanımı çok daha iyi olacak. Telefon tam 23 MP kamera özelliği ile gelecek ve bununla birlikte Android işletim sisteminin sizlere sunmuş olduğu en iyi imkanları da birçok farklı şekilde değerlendirmeniz için imkan tanıyacak. Bunun dışında telefonun teknik olarak sizlere sunacağı yenilikçi birçok farklı özellik daha var. Şimdi sizlere bu teknik özellikler ile alakalı olarak bilgiler sunacak ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Sony, yine sektörü kasıp kavuracak gibi görünüyor.

 1. 806 PPİ Yoğunluğu
 2. 5.5 İnç 4K Ekran Çözünürlüğü
 3. Qualcomm Snapdragon 810 Yonga
 4. 3 GB DDR4 RAM
 5. 32 GB Dahili Hafıza
 6. MicroSD Kart Desteği
 7. 23 MP Arka Kamera
 8. Arka Kamerada Exmor RS Sensör Sistemi
 9. 192 Noktalı Auto-Focus
 10. 180 Gram Ağırlık
 11. 3430 mAh Pil Kapasitesi

gibi özellikleri ile kendi segmenti içerisinde yer alan diğer telefonlara nazaran fark yaratan ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde yaratıcı seçenekler sizlere daima iyi imkanlar sunacaktır. Hepiniz, bu telefonu birkaç yıl sonra da ilk gün ki gibi konuşacaksınız. Ürünün fiyatı ile alakalı olarak detayları da yakında sitemizde sunacağız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.