Araç Takip Sistemlerinde Son Teknoloji

0

Araç takip sistemleri işletmelerin gün geçtikçe artan mobil operasyonlarını daha iyi yönetmelerine imkân sağlamaktadır. Araçlarınızı 7 gün 24 saat takip eden, nereye gittiklerini, nerede olduklarını, ne kadar süre çalıştıklarını,hızlarını ve daha birçok bilgiyi anında göstermektedir.

Araç Takip Sistemlerinin Avantajları

Araç Takip Cihazı Data verilerini tek bir ekran ya da alt kullanıcılar tarafından oluşturarak izlesini ve sistem üzerinden geçmişe dönük raporlar alınmasını sağlamaktadır. Araç takip sistemlerinin avantajlarından bazıları ise; temel seviyede daha az yakıt tüketimi sağlar, daha yüksek filo disiplini ve verimlilik artışı bulunmaktadır. Gereğinden uzun rölanti sürelerinin tespiti ile sistem sayesinde önüne geçilmesi daha önce yapılan bir araştırmaya göre ülkeye yılda birkaç milyar TL kazandıracak orandadır. Özellikle önlenecek hava kirliliği ya da gereksiz motor aşınmalarını da engellemektedir.

Araç Takip Sistemleri
Araç Takip Sistemleri

Araç Takip Cihazları

Kullanıcılar Sahada bulunan araçlardan gelen Araçlar üzerinden bulunan araç takip cihazları araç takip sistemi üzerinden belirlenen zaman ve belirlenen periyotlarda uydular üzerinden alınan x ile y koordinat konum bilgileri ve araç üzerinde bulunan sensor bilgilerini depolamasını yaparlar. GPS Baz istasyonlarından gelen Araç Takip Sistemi Koordinat ve Sensor verileri Araç takip sistemi yazılımı üzerinden kullanıcılara ulaştırılıyor. Piranha Araç Takip Sistemleri kullanıcılarıise araç takip sistemi yazılımı üzerinden araç konum bilgileri veya geçmişe dönük araç aktivite bilgilerini raporlama imkânına sahiptirler. Araç takip cihazlarını http://www.sabah.com.tr/teknoloji/2015/02/06/iste-piranhanin-yeni-akillisi-iq-plus adresinden en uygun ve en kaliteli fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.